Оподаткування спадщини від мами

13 Тра 2014 / 14:20 | Переглядів: 2008

спадок

Я проживаю і є громадянкою Італії. Отримала спадщину від своєї мами, яка жила у Тернополі. За якою ставкою оподатковуватиметься ця нерухомість?

Саме таке повідомлення надійшло на електронну пошту Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області. Відповідь надали фахівці податкової інспекції.

Оподаткування доходу, отриманого платником податку - нерезидентом у результаті прийняття ним у спадщину коштів, майна, майнових чи немайнових прав, регламентується Податковим кодексом України. Згідно з яким при отриманні будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем - нерезидентом, тобто Вами, дочкою, від спадкодавця - резидента, Вашої мами, такий дохід оподатковується за ставками 15 (17)%.

Особами, відповідальними за сплату (перерахування) податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину. При цьому спадкоємці-нерезиденти зобов'язані сплатити податок до нотаріального оформлення об'єкта спадщини.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.