За спадщину і дарування необхідно сплатити податки податки

25 Лип 2013 / 11:39 | Переглядів: 2099

Гроші

Мешканці Тернополя і Тернопільського району, які подали декларації про майновий стан і доходи за 2012 рік, та зазначили в них до сплати відповідні суми податку на доходи фізичних осіб, повинні сплатити його до 1 серпня 2013 року. Цей термін не можна порушувати, адже відповідно до статті 126 Податкового кодексу передбачена відповідальність у вигляді штрафу в таких розмірах: при затримці до 30 календарних днів включно - у розмірі 10 відсотків від суми боргу; при затримці більше 30 календарних днів - 20 відсотків від суми боргу.

Нагадаємо, що деклараційна кампанія тривала до 1 травня. Звернутися у територіальні органи Міндоходів за місцем проживання та задекларувати доходи зобов'язані були громадяни, які у минулому році отримували доходи, з яких податок не утримувався, здавали в оренду рухоме та нерухоме майно, здійснювали продаж майнових та немайнових прав, отримували спадщину, дарування, інвестиційні прибутки чи іноземні доходи.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.