Учасникам АТО землю у Тернополі виділяють не за шість, а лише за три місяці

05 Сер 2015 / 06:23 | Переглядів: 2887

земельна ділянка

Військовослужбовців та учасників АТО забезпечують земельними ділянками.

Закон передбачає виконання документації по оформленні відповідних документів до шести місяців, у Тернопільській області стараються зробити усе необхідне - за три.

Перелік документів для подачі також скоротили. Потрібно написати заяву, принести документ, який засвідчує участь в АТО, може бути довідка від командира частини, завірена ним або її нотаріально засвідчена копія, а також документ, який засвідчує особу (паспорт).

Якщо людина на службі і не може приїхати, то рекомендують звертатися членам сім'ї або її представникам. Для цього необхідно зробити довіреність, щоб подати заяву.

Решту документів, які потрібні для отримання земельної ділянки, збирають спеціалісти Головного управління. Оформленням займаються державні підприємства: Інститут землеустрою, територіальне відділення Центру державного земельного кадастру. Потім усі матеріали передаються виконавцям, які зв'язуються із заявниками.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.