Для військовослужбовців та учасників АТО земельні ділянки шукатимуть поблизу доріг та сіл, а також лісів та річок

05 Сер 2015 / 19:28 | Переглядів: 1894

земельна ділянка 1

Майже 600, уже виділених, ділянок для учасників АТОі розташовуються на території Тернопільського району. Там усіх забезпечити ділянками не вдасться, тому шукатимуть і поблизу райцентрів.

"Ми видавали землю масивами, по 10, по 5, по 6 гектарів. Розбивали їх у відповідні діляночки від 8 до 12 соток і надавали людям під садівництво, саме на території Тернопільського району. Зарезервовані 50 масивів, площею 500 гектарів, будемо старатися надавати поблизу районних центрів. Щоб людина могла збудувати якийсь будинок садовий", - розповів в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Зіновій Безкоровайний.

Масиви шукають поблизу доріг та сіл, а також лісів, річок, щоб люди змогли там відпочивати. Уже виділили у населених пунктах: Чернелів-Руський, Великі Бірки, Малий Ходачків, Глибочок, Козівка, Баворів, Грабівці.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.