500 бійців АТО уже забезпечені земельними ділянками

04 Сер 2015 / 16:26 | Переглядів: 2112

земельна ділянка земля замір

Майже 1500 бійців отримали дозвіл на виділення земельної ділянки, з них 500 уже оформили усі необхідні документи й отримали землю. Загалом у Головне управління Держгеокадастру надійшло понад 1800 заяв.

Заяви прийматимуть і надалі. Для виділення ділянок зарезервували ще 50 земельних масивів, загальною площею 500 гектарів. Перелік документів для подачі скоротили. Потрібно написати заяву, принести документ, який засвідчує участь в АТО, може бути довідка від командира частини, завірена ним або її нотаріально засвідчена копія, а також документ, який засвідчує особу (паспорт).

Якщо людина на службі і не може приїхати, то рекомендують звертатися членам сім'ї або її представникам. Для цього необхідно зробити довіреність, щоб подати заяву.

Решту документів, які потрібні для отримання земельної ділянки, збирають спеціалісти Головного управління. Оформленням займаються державні підприємства: Інститут землеустрою, територіальне відділення Центру державного земельного кадастру. Потім усі матеріали передаються виконавцям, які зв'язуються із заявниками.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.