У Тернополі для учасників АТО виділили 733 земельні ділянки

01 Вер 2015 / 09:14 | Переглядів: 3838

земельна ділянка

750 учасників АТО у Тернополі звернулися до міської ради про виділення їм земельних ділянок під будівництво індивідуального житла. Як розповідає заступник міського голови Вікторія Остапчук, станом на сьогодні задоволені 733 заяви, з яких 244 заявники уже завершили усю процедуру оформлення документів.

"Одночасно є частина звернень, а це на даний час 17 заяв, які ми не можемо задовольнити щодо виділення земельних ділянок у зв'язку з нестачею землі, - пояснює Вікторія Остапчук. - Щоб ми могли виділяти у подальшому земельні ділянки, ми звернулися до ТНЕУ та Міністерства освіти і науки, щоб вони місту виділили земельну ділянку, яка належить університету у сторону Львівської траси для створення нового житлового масиву. Як тільки ми отримаємо рішення щодо цієї землі, то виділення землі для учасників АТО буде продовжуватися".

Заступник міського голови додає, що попри нестачу земельних ділянок для видачі учасникам АТО, у ЦНАПі заяви від бійців все ж приймають і їх реєструють.

Варто відзначити, що 733 земельні ділянки виділені на вул. Микулинецька. Вони відповідають усім санітарним нормам за трьома висновками санітарно-епідеміологічної служби. Згідно даних сертифікатів, жодних відхилень щодо наявності чи радіоактивних, чи бактеріологічних елементів у ґрунті не виявлено. Також земельна ділянка на вул. Микулинецькій знаходиться близько важливих соціальних об'єктів інфраструктури, а також там неподалік проходять інженерні комунікації - електро -, водо- та газопостачання, що дозволить швидко прокласти ці комунікації до новобудов.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.