Понад 670 бійців АТО у місті уже отримали рішення і документи на виділення земельних ділянок

19 Сер 2015 / 10:34 | Переглядів: 2097

посвідчення АТО

На 61-й сесії Тернопільської міської ради на розгляд депутатам було винесено 279 питань земельного законодавства.

"Під час сесії часто виникають дискусій щодо питань, які стосуються земельного законодавства. Саме тому потрібно тернополянам знати, які питання розглядали на пленарному засіданні депутати, - каже очільник Тернополя Сергій Надал. - Із 279 питань 78 - це закріплення земельних ділянок за приватними володіннями із будинками, 17 - рішення про отримання у власність земель ОСББ, 32 - продовження діючих договорів оренди, 28 - оформлення земельних ділянок під гаражами, 7 - для учасників АТО. У результаті більше 670 бійців у місті уже отримали рішення і документи на виділення земельних ділянок".

Ще 22-ома рішеннями земельні ділянки виділені для продажу на відкритих аукціонах, 11 - внесення технічних змін до існуючих проектів, 12 - прийняття рішення про сервітути, 6 - поділ існуючих земельних ділянок у межах наявних територій та 60 рішень прийняті у зв'язку із переходом права власності.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.