Відома українська акторка Наталка Денисенко розповіла про реакцію свого 8-річного сина Андрія на нічний обстріл столиці. Хлопчик уперше за всю війну почув вибухи поблизу їхнього житла.
Масований обстріл Києва
У ніч на 16 квітня російські сили атакували Київ балістичними ракетами та дронами. За даними джерел, загинули 4 особи, серед них 12-річна дитина. Ще 60 людей отримали поранення. Влучання сталося в сусідній житловий комплекс, що налякало родину акторки.
Емоційний пост матері
“Дякуємо Богу, що настав день для нас. Синочок в школі, а я відходжу від ночі. Влучання в сусідній ЖК. Вперше за всю війну Андрійко чув вибухи”, – написала Наталка Денисенко у соцмережах.
Вчителька хлопчика передала його слова:
“Казав, що кричав і через вибухи не міг спати. То мама прийшла та вушка закривала”.
Раніше українські зірки висловили співчуття постраждалим і родичам загиблих.
