Ліфтами в Тернополі опікуватимуться підприємці

22 Бер 2012 / 10:57 | 1 коментар | Переглядів: 3461

Ліфт

Рішення про визначення виконавців послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем прийняли на виконкомі 21 березня.

За результатами конкурсного відбору три суб'єкти господарювання стали виконавцями послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем у Тернополі. Над визначенням переможців працювала спеціальна комісія. Таким чином з дев'яти заявників перевагу отримали: повне товариство "Максима", підприємці Степан Гевко та Андрій Шулик.

Саме ці суб'єкти з першого квітня займатимуться обслуговуванням ліфтового господарства міста. До того часу з ними підпишуть договори, в яких зазначатимуть кількість робіт, які вони зобов'яжуться виконати, та врахують їхні пропозиції.

"Ліфтове господарство в місті потребує значних ресурсів. В умовах конкурсу в першу чергу була врахована інвестиційна спроможність заявника. Визначено пріоритетні напрямки робіт - проведення капітального ремонту, покращення технічних умов ліфтів. Наступними кроками визначили заміну кабін ліфтів, внутрішньої оббивки та проведення робіт по встановленню єдиної диспетчерської служби", - зазначив міський голова Сергій Надал. - З невідомих для нас причин керівник комунального закладу міськради "Тернопільміськліфт" не подав заявку на участь в конкурсі. Наразі буде вирішуватися питання щодо відповідальності директора та його роботи".

Тариф на обслуговування ліфтів, затверджений ще минулого року, залишиться незмінним - на сьогоднішній день він становить 400 гривень.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.