Звернення народного депутата України від ВО «Свобода» Олексія Кайди до всіх поки що ще членів Партії регіонів

05 Гру 2013 / 12:20 | 1 коментар | Переглядів: 3463

Кайда у вишиванці

Ця влада залила Майдан кров'ю наших дітей. Ця влада била мирних громадян, ламаючи їм руки та ноги і змушуючи вставати на коліна. Тому ця влада перестала бути легітимною, бо злочинці не можуть бути законними.

Я звертаюся до всіх членів Партії регіонів із закликом залишити лави провладної бандитської партії, бо багатьох із вас загнали туди примусово. На цій партії та на її членах уся відповідальність за звіряче побиття людей та невинно пролиту кров. Тому закликаю вас здати свої партійні квитки і перейти на бік народу. Не бійтеся висловитись, будьте мужніми і станьте прикладом для ваших дітей і внуків.

Я звертаюся до всіх українців із закликом чинити психологічний та моральний тиск на тих, хто перебуває у лавах Партії регіонів. Звертаюся також до працівників державних органів влади з закликом зняти портрети Януковича у службових приміщеннях. Сьогодні кожне село, місто, район, область мають боротися проти цих катів яничар. Наш громадський спротив має призвести до повалення злочинного режиму, а відтак до здобуття країною реальної незалежності, а громадянами розширення власних прав. Маємо бути всі разом, бо разом ми - сила і разом переможемо!

У разі добровільного залишення лав Партії регіонів ми розглянемо в подальшому питання амністії щодо її колишніх членів.

Слава Україні!

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.