Депутат інформує

28 Лис 2013 / 08:49 | Переглядів: 2862

Кайда на євромайдані біля мікрофона

24 листопада 2013 року на Театральному майдані Тернополя відбулося народне віче "За європейську Україну!" за участі опозиційних політичних сил - "Свободи", "Батьківщини", "Удару", громадських організацій та тернополян. Участь у заході взяв свободівець - народний депутат України Олексій Кайда.

"Режим Януковича намагається позбавити нас історичного шансу. Ця влада показала, що хоче лише одного - якомога довше правити і безкарно грабувати. А українці хочуть жити в нормальній європейській державі. В державі, де панує справедливість, свобода слова, повага до людини та її прав, де всі рівні перед законом", - зазначив, виступаючи перед присутніми, Олексій Кайда. "Тому сьогодні маємо відкинути всі непорозуміння і єднатися задля досягнення спільних цілей. Молодь і сивочолі, студенти і пенсіонери, медики, вчителі, журналісти, всі українці - єднаймося задля майбутнього нашого і наших дітей!", - наголосив свободівець.

Олексій Кайда зачитав резолюцію народного віче з вимогами відставки уряду Азарова за зраду національних інтересів, негайного відновлення курсу на євроінтеграцію та підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС, яку присутні ухвалили одностайно. У разі відмови учасники віче домагатимуться імпічменту президента Януковича, розпуску та позачергових перевиборів Верховної Ради, а також координуватимуть дії опозиції, громадськості та всіх українських проєвропейських сил з метою створення умов для підписання Угоди про асоціацію після зміни влади в державі.

25 листопада 2013 року під час засідання керівників політичних партій та громадських організацій Тернопільщини за участі Олексія Кайди був створений координаційний штаб на підтримку Євромайдану.

Крім того, свободівці - народний депутат Олексій Кайда та голова Тернопільської облради Василь Хомінець зустрілися із керівництвом тернопільських вищих навчальних закладів. Вони звернулися до ректорів вишів із проханням та закликом не чинити перешкод студентам брати участь у наметовому Євромайдані у Тернополі, організованому на підтримку багатотисячних акцій протесту, які відбуваються по всій Україні. Ректори, проректори, представники керівництва вищих навчальних закладів Тернополя підтвердили свою підтримку студентів.

Після засідання Олексій Кайда приєднався до молоді на центральному майдані Тернополя. "Саме молодь завжди була у перших рядах борців за свободу та незалежність рідної землі, за вільну Україну! Висловлюю вам подяку за те, що ви небайдужі, що висловлюєте свій рішучий протест!", - наголосив свободівець. Націоналіст закликав усіх небайдужих прийти на центральну площу Тернополя та підтримати Євромайдан.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.