Брати і сестри українці!

03 Гру 2013 / 19:29 | Переглядів: 2736

Кайда з рупором на Євромайдані

Сьогодні влада мала останній шанс самостійно скласти повноваження та подати у відставку. Але вони не почули голос народу. Тепер абсолютно очевидно та зрозуміло, що ця влада просто так не піде. А раз так - то піде через тиск вулиці!

Звертаюся до всіх українців - ставайте на боротьбу проти банди, яка топчеться по нашій національній гідності, нищить нашу землю та її багатства, до крові б'є наших дітей. Я звертаюся не тільки до тих, хто стоїть на майданах. Хочу звернутися до тих, хто ще вдома. Доля України - в руках кожного з Вас! Історія не пробачить Вашого мовчання, бездіяльності та пасивності. Не спостерігайте мовчки за тим, що роблять з Вашим народом. Ми маємо не лише засудити режим за розправу над нашими дітьми, але й скинути ненависну і нелегітимну диктатуру Януковича.

Треба виходити на вулиці - зараз або ніколи! Треба створювати штаби національного спротиву на місцях - в кожному cелі, селищі, місті, на підприємствах, в установах та організаціях. Треба не давати можливості працювати цій злочинній владі. Чим менше вони працюють - тим менше вкрадуть грошей. Закликаю місцеві ради звільняти з посад голів районних та обласних рад від Партії регіонів та висловлювати недовіру головам РДА і ОДА. Тільки так зможемо вплинути на владу і захистити свої права. У Януковича не вистачить провокаторів, "тітушок" і корупціонерів, щоб залякати і зламати всю Україну!

Бо наша перемога можлива, коли ми будемо разом. Наша перемога - це наша спільна участь і дух українського народу. Це вже не мітинг, це - революція! Творимо нашу історію разом! Слава Україні!

Народний депутат України від ВО "Свобода" Олексій Кайда

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.