Депутати-свободівці вимагають від Генерального прокурора перевірити факти незаконних дій працівників МВС

02 Гру 2013 / 08:31 | Переглядів: 2303

свобода прапор

29 листопада 2013 року народні депутати від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексій Кайда, Ігор Мірошниченко, Валерій Черняков, Олег Махніцький, Андрій Міщенко, Євген Мельник, Олег Осуховський, Павло Кириленко, Олександр Мирний, Андрій Іллєнко, Олег Сиротюк та Святослав Ханенко зустрілися з заступником Генерального прокурора України Романом Андрєєвим у зв'язку з масовими репресіями свободівців під час мирних акцій протесту, які тривають у рамках Евромайдану. В ході зустрічі паралментарі розповіли про неправомірні дії працівників правоохоронних органів щодо активістів.

Заступник голови парламентської фракції ВО "Свобода" Олексій Кайда передав звернення народних депутатів-свободівців до Генерального прокурора з вимогою перевірити факти незаконних дій працівників Міністерства внутрішніх справ України (спецпідрозділу "Беркут") щодо неправомірного застосування спецзасобів (сльозогінного газу) для охорони громадського порядку під час проведення мирного мітингу. Парламентарі також вимагають перевірити факти незаконних дій міліціянтів щодо застосування сили та спецзасобів (сльозогінного газу) для охорони громадського порядку під час проведення мирного мітингу (пікетування) будинку Кабінету Міністрів України на вул. Грушевського, 9 у м. Києві, який відбувся 25 листопада 2013 року, щодо народних депутатів України Головка Михайла Йосифовича, Слюз Тетяни Ярославівни та инших, а також 27 листопада 2013 року біля приміщення Печерського районного відділу міліції.

Коментуючи результати зустрічі, Олексій Кайда зазначив: "Ми попередили одного з чільників ГПУ про те, що будемо вимагати пристуности в парламенті Міністра внутрішніх справ та Генерального прокурора, щоби вони доповіли про незаконні дії працівників МВС та ті репресії, які здійснюють зараз щодо учасників мирних акцій протесту".

Прес-служба народного депутата України Олексія Кайди

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.