Звернення голови Тернопільської обласної ради Василя Хомінця щодо обмеження проведень в області святково-розважальних заходів

17 Чер 2014 / 17:06 | Переглядів: 1892

Хомінець Василь

Шановні краяни!

На сході нашої держави сьогодні точиться справжня війна. Щодня уся Україна здригається від страшних повідомлень про загибель українських вояків, які віддають життя у боротьбі із путінськими найманцями. Вони захищають не тільки Донбас, захищають кожного з нас - у центрі, на заході, півночі та півдні. Під кулями вояки Національної гвардії, спецпризначенці, усі, кому небайдужа подальша доля нашої держави, забезпечують мирне небо - зміст цих двох простих слів сьогодні як ніколи розуміє, напевне, кожен.
Дух українського віійська, обезкровленого режимом януковичів, наш народ підтримує матеріально - сотні мільйонів гривень перерахували українці для потреб військових.
Та потрібна їм і моральна підтримка. Пам'ятаймо, що проливається кров, гинуть молоді хлопці і дужі чоловіки, мирне населення та діти, і це страшні реалії на нашій землі. Якщо ми, тернополяни, стоїмо на позиціях, що Україна "Єдина країна" - "Единая страна", то мусимо глибоко усвідомити, що біда прийшла не на Донбас, а у наш спільний дім. Тож простягнімо руку допомоги брат братові, сестра сестрі - молитвою, добрим словом, прихистком, матеріально!

Дорогі земляки!

Розумію, що життя триває - народжуються діти, відзначаються ювілеї чи дні народження. Та закликаю жителів області, підприємців та рестораторів обмежити гучні святкування та розважальні заходи, фестивалі та дефіляди. У ці тривожні дні та з початком Петрівського посту усі разом в одному пориві маємо віддати шану загиблим і заради світлої їхньої пам'яті не забувати, що ми справжні християни і споконвіку вміли співчувати горю ближнього.

Із сподіваннями на розуміння
Голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.