Українці усіх країн повинні висловлювати своє ставлення до політики Кремля

09 Вер 2014 / 14:40 | Переглядів: 1909

Кремль

У кожній країні, куди прибувають з візитами високопосадовці Росії, потрібно організовувати мітинги протесту та пікети української діаспори - таку пропозицію підтримали представники Світового конгресу українських молодіжних організацій під час зустрічі з керівництвом обласної ради. І зазначили, що долучаться до їх організацій.

"Росія є агресором, вона зазіхає на нашу незалежність, на нашу територію та цілісність. І саме українці, у яких країнах би вони не проживали, повинні ще раз показати світові, що засуджують такі дії Кремля. А також довести, що українська нація єдина в усіх куточках землі у своїх поглядах та намірах", - зазначив Василь Хомінець.

Окрім цього такі пікети у черговий раз звернуть увагу керівництва кожної країни до України та прагнень її народу.

На зустрічі із головою обласної ради представники Світового конгресу українських молодіжних організацій також підтримали пропозицію одночасного пікетування дипломатичних представництв Росії у різних країнах світу. Росія повинна знати, що українці з різних країн світу спільно засуджують агресію Кремля - це головне завдання таких акцій.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.