Звернення молодіжних ГО до голови облради Василя Хомінця

20 Січ 2014 / 05:20 | Переглядів: 2435

Хомінець Василь

Громадські організації Тернополя просять голову обласної ради Василя Хомінця призначити нового начальника комунальної установи "Тернопільський обласний молодіжний методичний центр". Громадські активісти хочуть бачити керівником центру Святослава Абрам'юка. Про це вони зазначили у листі до голови облради. Під зверненням підписались найбільші моложіжні громадські організації краю - МНК, “Пласт”, “Обнова”, “Молода просвіта” та інші.

“Центр створений для ефективної реалізації молодіжної політики в області. Зважаючи на те, що діяльність Тернопільського обласного молодіжного методичного центру протягом 2011- 2012 років була не достатньо ефективною, а посада директора на даний час є вакантною, пропонуємо призначити на дану посаду представника громадських організацій Абрам'юка Святослава Юрійовича”, - йдеться в зверненні.

На думку громадських організацій, Святослав має нашу найбільшу підтримку, оскільки відомий в області як багаторічний голова Тернопільського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молода Просвіта", директор Тернопільського обласного молодіжного центру праці, де проявив себе як ефективний молодіжний лідер та людина, що має глибоке розуміння проблем молодіжної галузі.

“Василю Петровичу, закликаємо Вас перервати традицію систематичного ігнорування громадянського суспільства і довести, що Ваші заяви щодо української демократії є не лише деклараціями. Країна, область і молодіжна галузь потребують не заяв, а реальних кроків”, - зазначено в листі.

Нагадаємо, нещодавно Святослав Абрам'юк проявив принципову позицію під час Євромайдану. Чоловік звільнився з ОДА через те, що його громадянська позиція не збігається з переконаннями діючої влади і керівництва ОДА.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.