Завдяки ініціативі Радикальної партії Тернопільська міська рада прийняла звернення щодо скасування грабіжницьких тарифів та негайного звільнення членів НКРЕКП

09 Кві 2017 / 22:45 | Переглядів: 2832

Святослав Півторак, Проти НКРЕП

На цьому тижні відбулася сесія міської ради, на якій було розглянуто чимало болючих питань, які стосуються кожного громадянина нашої держави. Як зазначив голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка Святослав Півторак, олігархи, перейшовши межу здорового глузду, накинули на українців черговий тарифний зашморг у вигляді абонплати за газ: "Дії членів НКРЕКП, які ухвалили вищевказане рішення від 28.03.2017 можуть підпадати під склад кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України - Зловживання владою або службовим становищем. Тепер українцям знову виставляють додаткові платежі і постраждають від цього найбільш нужденні, бо сплачуватимуть щомісяця, незалежно від того, користуються вони лічильниками чи ні, від 220 до 340 гривень. Президент Порошенко не міг не знати про це рішення НКРЕКП. Він, мабуть, у дитинстві дуже любив казку про Чиполіно і його улюблений герой - Синьйор Помідор, який ввів податок на дощ. Так і в Україні -сьогодні введи податок на лічильники, завтра буде податок на дощ, а післязавтра -податок на повітря. Виходячи з наведеної інформації, фракція Радикальної партії Олега Ляшка у Тернопільській міській раді запропонувала ухвалити рішення про звернення депутатів Тернопільської міської ради до Президента України Порошенка П.О., Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б., Голови НКРЕКП Вовка Д.В., Генерального прокурора України Луценка Ю.В., Голови НАБУ Ситника А.С з наступними вимогами: 1) скасувати грабіжницьке і необґрунтоване рішення НКРЕКП від 28 березня 2017 року, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання; 2) До Президента України - винести указ про звільнення членів НКРЕКП, які прийняли незаконне "рішення про абонплату" від 28.03.2017; 3) провести новий відкритий конкурсний відбір на зайняття посад членів НКРЕКП згідно з чинним законодавством; 4) до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг - оприлюднити методики розрахунків та обґрунтування існуючих тарифів на послуги з газопостачання населенню; розглянути можливість зниження ціни на газ для споживачів; 5) до Генеральної прокуратури України та Національного агентства з питань запобігання корупції - провести всебічне розслідування на предмет ухвалення незаконного рішення посадовцями НКРЕКП та винести відповідні процесуальні рішення".

Голова фракція РПЛ у Тернопільській міській раді Святослав Півторак висловив щиру подяку колегам з інших фракцій, які підтримали ініційоване радикалами звернення.

Ірина КУПРАТА.

Фото Івана ПШОНЯКА.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.