Святослав Півторак: "Кров Героїв Небесної Сотні не дає нам права забувати всю ту нечисть, яка призвела до трагічних подій в нашій історії

01 Гру 2016 / 12:18 | 4 коментарі | Переглядів: 3383

Святослав Півторак Звернення

Голові Тернопільської ОДА

Барні С.С.

Депутатське звернення Святослава Півторака

Український народ, піднявшись на боротьбу з тиранією Януковича, наказав органам державної влади рішуче і безкомпромісно позбутись злочинного минулого часів режиму, очиститись від корупціонерів усіх мастей, залучати до державного управління нових, чесних і відданих святим ідеалам нашої Соборності людей.

З глибоким жалем змушений констатувати , що вимоги українців здебільшого ігноруються. В органах державного управління Тернопільської області, як і раніше, заправляють особи, які не тільки самі не служать вірою і правдою державі і народу , але й усіляко перешкоджають появі та реалізації нових ідей .

Зокрема в освіті області її очільники, нажаль, послуговуються "ідеями" осіб, які ще зовсім недавно ревно прислужували режиму Януковича та його вірним посіпакам на Тернопіллі- В. Хоптяну, П. Гочу та І. Запорожану. Останній трішки оговтавшись від переляку під час Революції Гідності, досить затишно почувається у кріслі заступника директора такого собі Цьоха в одному із закладів профтехосвіти м. Тернополя. Не за це ми стояли на Майдані в Києві та іншим містах України три роки тому. Як один із організаторів освітянського спротиву режиму Януковича, добре пам'ятаю перекошені від люті обличчя тих, що стояли по іншу сторону барикад - цього ж таки Запорожана, його відданих посіпак та організаторів відправки людей на антимайдан, Л. Комаровської, О. Насоненко, І. Демківа, які до сих пір, як в нічому не бувало, працюють в управлінні освіти Тернопільської ОДА.

Тому звертаюся до Вас, створити комісію щодо перевірки діяльності вищесказаних осіб, та прошу включити мене до її складу. Виконання Закону про очищення влади повинно застосовуватись на практиці. Також хотів би звернути Вашу увагу на те, що багато з тих, хто працює в органах управління освітою області впевнено наближається до столітнього ювілею.

Шановний Степане Степановичу! Кров Героїв Небесної Сотні не дає нам права працювати та забувати всю ту нечисть, яка призвела до трагічних подій в нашій історії.

З повагою,

Депутат Тернопільської міської С.Р. ПІВТОРАК

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.