Святослав Півторак: «Рейдери хочуть захопити владу в Білецькій громаді»

07 Гру 2018 / 11:32 | Переглядів: 4573

Святослав Півторак кандидат на голову Білецької ОТГ

Я довго мовчав. Мовчав і щиро вірив, що лідер вже колишньої моєї партії Олег Ляшко розбереться і дасть справедливу оцінку подіям, які упродовж останнього року відбуваються в місцевому осередку Радикальній партії України. У політичній силі, яку я розбудовував і очолював на Тернопільщині з перших днів її заснування, через яку мене цькували, гнобили, насміхалися, переслідували. У яку ми, політичні ідеалісти та романтики, увійшли, коли в неї був "нульовий рейтинг". У партію, спільними зусиллями якої з іншими демократичними силами ми блискавично повалили злочинний режим Януковича та повели Україну в європейське майбутнє. І люди нам повірили! Рейтинг радикалів почав невпинно зростати, і ніхто з нас, перших партійців, й гадки не мав , що вже через п'ять років, ригівська нечисть, яку ми виносили на вилах в рейдерський спосіб захопить партію Ляшка на Тернопільщині і вже сама розмахуватиме вилами. Мовляв, дивіться ми вже теж радикали! Захопить у спосіб, як влітку під час жнив, в селян, які вирощували урожай, доглядали, обробляли власні поля, приїхали озброєні рейдери на своїй техніці і забрали в них все те,що вони посадили, виростили і зібрали важкою працею.

У такий же спосіб, як російський агресор нахабно і цинічно захоплював території України

Ніколи ми, тоді майданівці, а зараз учасники бойових дій на сході України, серед яких мій рідний брат Олександр, не могли навіть й гадки мати, що через п'ять років подій на Майдані, вся ця ригівська наволоч опиниться в лавах Радикальної партії. Фігуранти стовбу ганьби, корупціонери та бариги, яскраві прибічники режиму Януковича воскресли в обласній структурі Олега Ляшка.

У час, коли лікарі боролися за моє життя і я два місяці перебував в лікарні і не міг за себе постояти, вони виключили мене з партії та остаточно в рейдерський спосіб і завдяки фальсифікаціям захопили партію. Яскравими представниками цієї злочинної химери в нашому краї є сумнозвісна родина Яциковських. Як стверджують жителі Збаража, Богдан Яциковський за гроші, які йому давали мама з татом, так вислуговувався перед антинародним режимом і партією регіонів, в якій він на той час перебував і завдяки цьому працював на посаді першого заступника голови Збаразької РДА, що навіть коштом своєї родини відправляв людей на антимайдан. Це саме той скандально відомий Яциковський, який був фігурантом стовбу ганьби, котрий, боячись покарання людей, стрибав з другого поверху власного кабінету адмінбудівлі в райцентрі. Але час минув і як виявилося, що за це він отримав "покарання" у вигляді…Радикальної партії.

Один із спонсорів тітушок під час Революції Гідності прагне очолити Білецьку громаду

Любитель азартних ігор, свідченням чого є його щоденні ставки в англійських букмекерських конторах по кількатисяч фунтів стерлінгів за раз, не обмежився захопленням керівництва в обласному осередку Радикальної партії України. Тепер він розпочав розширювати власні азартні плани на виборчий процес, у якому має неабиякі власні з натяком на мандат нардепа та щодо своєї родини апетити. Першим кроком у досяґгненні мети стали вибори до однієї із новостворених приміських громад. Його батько, один із спонсорів тітушок під час Революції Гідності, Ігор Яциковський, за сприяння сина прагне очолити Білецьку громаду. Щоб отримати бразди правління цим ласим шматоком, заручившись підтримкою окремих депутатів Верховної Ради України, батько з сином пообіцяли їм, в разі перемоги, роздати їм землі в кожному селі громади.

Яциковські вдаються до брудних технологій усунення конкурентів, яким не гребувала в свій час партія регіонів

У боротьбі за булаву сільського голови, Яциковські вдаються до брудних технологій усунення конкурентів, яким не гребувала в свій час партія регіонів - через суди знімати сильних та неугодних їм кандидатів.

Zwbrjdcmrs

Зараз у такий спосіб родина Яциковських намагається усунути мене із законної реєстрації кандидата на посаду Білецького сільського голови.

Викликаю на публічні дебати так званого радикала Яциковського!

Щоденні мої зустрічі з жителями сіл Білецької громади вкотре доводять, що люди добре пам'ятають це зло, яке упродовж багатьох років коїли для українців Яциковські. І свої висновки зроблять під час голосування. Багато хто б хотів почути й думку Ігоря Яциковського, який уникає зустрічі з людьми, ховаючись за штанамии депутатів.

Тому я ВИКЛИКАЮ на публічні дебати так званого радикала Яциковського! На моє глибоке переконання, людина, яка не змогла виховати єдиного сина, прищепити любов до України, а навпаки ненавидить українців, не має морального права очолювати громаду в якій живуть та працюють тисячі людей.

Святослав ПІВТОРАК,

кандидат на посаду Білецького сільського голови від партії Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі

P.S Знаючи жадібність Яциковських, оплату ефіру на одному з місцевих телеканалів, готовий здійснити з власного виборчого фонду.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.