У Тернопільській міській раді обрали новий склад виборчої комісії

20 Вер 2017 / 19:37 | Переглядів: 1839

У Тернопільській міській раді обрали новий склад виборчої комісії

У сесійній залі самоврядного органу Тернополя відбулася чергова сесія молодіжної міської ради, що стала останньою для третього скликання ММР. Як повідомляє Терен, депутати прийняли положення, згідно з яким незабаром розпочнеться процес формування 4-го скликання молодіжної міської ради при Тернопільській міській раді. На сесії депутати обрали склад Виборчої комісії, завданням якої є організувати процес виборів. Комісія налічує 5 членів, до її складу увійшли: представник від управління у справах сім'ї, молодіжної політики та спорту ТМР, представник від Міського учнівського парламенту "Наснага" - Ярослав Лівінський, представник від студентського самоврядування ТНЕУ - Назар Гавриляк, а також два представники від громадських організацій: Христина Білінська - ТОО ВМГО"Молодіжний центр працевлаштування" та Микола Миськів - ГО "Молодіжне об'єднання "Файне місто". Про процес подання документів та інші умови Виборча комісія повідомить згодом. Також депутати Розглянули положення про проведення конкурсу програм розроблених інститутами громадянського суспільства м. Тернополя, який щороку проводить Управління у справах сім'ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради. Та внесли кілька пропозиції, зокрема, пропозиції стосувалися зміни складу виборчої комісії та термінів проведення конкурсу.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.