Учні Тернопільської 28 школи тиждень навчалися в Польщі

01 Гру 2016 / 08:07 | Переглядів: 1074

Учні Тернопільської 28 школи тиждень навчалися в Польщі

Учні 28 школи з Тернополя тиждень мали змогу навчатися в Польщі. Школярі разом з вчителькою англійськоїмови Олександрою Журавльовою спільно написали проект, якийсеред 307 заявок увійшов до 50 найкращих. Проект "Facebook me" дозволив учням подолати мовний бар'єр та познайомитися з культурою Польщі.

Олександра Василівна каже, що проект написали ще весною, а влітку дізналися, що він увійшов у 50 виграшних проектів, які профінансуються.

На реалізацію 50 проектів виділили 3 млн. 800 тис. злотих.

—20 школярів 10-11 класів поїхали на навчання в Польщу. Вони були дуже задоволені, що їм випала така можливість. У Польщі нас зустріли дуже гостинно,— сказалаОлександра Журавльова.— Упродовж семи днів ми багато чому навчилися, обмінялися досвідом, дізналися більше про культуру. Учні змогли відчути, як проходить навчальний в іншій країні.

Вчителька зазначає, що у перший день проекту говорили про переваги та недоліки соціальних мереж. А другого дня з'ясовували чи можнависловлювати емоції та почуття за допомогою смайликів.

Проект Facebook me. День 3.Спільна служба в церкві. Візит до школи і підготовка до оксфордських дебатів. Дощ і поїздка в Краків. Парасольки-подарунки. Мультимедійна виставка Вінсента Ван Гога.

Проект Facebook me! День 4.Соляні копальні в Бохні. Заняття "Як подолати стрес". Робота в групах над створенням рекламного буклету проекту та голосування за найцікавіший буклет.

Проект Facebook me! День 5.Заняття у школі "Цифрова залежність та безпека". Робота в групах. Граємо "Кахут". Створення щоденника проекту. Перевірка з Варшави. Підготовка до оксфордських дебатів.

Проект Facebook me! День 6.Оксфордські дебати і переконливий виступ Ярослава Лівінського. Ділимось хлібом та інформацією. Екскурсія в соляні копальні Велічка. Ліпимо вареники. Презентація України та наших традицій.

Проект Facebook me! День 7.Екскурсія в соляну градирню, місце щоб дихати солоним повітрям та оздоровлюватись. І сумне прощання.

Учасниця проекту, учениця 28 школи Катерина Лотоцька говорить:

"Даний проект дав мені можливість подолати мовний бар'єр. Я познайомилася з уч нями польської школи, порівняла навчальний процес. Такий тиждень нвчання у Польщі я не забуду".

Тетяна ШИЛО.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.