У рейтингу губернаторів наш посів перше місце

15 Лип 2014 / 14:18 | Переглядів: 2765

сиротюк

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Сиротюк Олег став першим за кількістю виконаних обіцянок у рейтингу губернаторів України, повідомляє Vsemisto.info.

На другому голова Харківської ОДА Ігор Балута, на третьому - губернатор Херсонщини Юрій Одарченко, четвертим - Володимир Шандра (Київська ОДА), а п'ятим став керівник Рівненщини - Рибачок Сергій.

Варто зазначити, що даний рейтинг складав благодійний фонд "Інформаційні дослідження та законотворчість". В рейтингу перші сходинки очолюють ті, хто добре виконує обіцянки, останні - хто не виконує.

Шосте і сьоме місце зайняли голови Черкаської і Запорізької ОДА - Юрій Ткаченко та Валерій Баранок. Губернатор Миколаївщини Микола Романчук у рейтингу восьмий.

Замикають десятку Ірина Сех (Львівська ОДА) та Володимир Шульга (Сумська ОДА).

Не виконали взагалі своїх передвиборних обіцянок Віктор Бугайчук та Олександр Петік, губернатори Полтавщини та Кіровоградщини відповідно.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.