Олег Сиротюк: " У ліцеї-інтернаті не просто здобувають освіту, тут отримують знання, необхідні для захисту нашої держави"

04 Вер 2014 / 10:28 | Переглядів: 4247

Коропець школа вітання Сиротюк 1 вересня

Голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк привітав учнів Коропецького обласного ліцею - інтернату з посиленою військовою підготовкою з Днем знань та початком нового навчального року. Урочисті заходи з нагоди цього свята у навчальному закладі відбулися 1 вересня.

"У ліцеї-інтернаті не просто здобувають освіту, тут отримують знання, необхідні для захисту нашої держави, - наголосив свободівець Олег Сиротюк. - Я впевнений, що у цих стінах виховують патріотів України. Тут гартується майбутнє нашої держави: військові, працівники Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України та інших силових відомств. У тому ж національному дусі мають працювати усі навчальні заклади. Адже перемогти ворога може тільки сильна, патріотична, освітчена нація."

Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військовою підготовкою нараховує один восьмий, один дев'ятий, три десятих та ще три одинадцятих класи. Також варто відзначити і той факт, що у ліцеї навчаються понад п'ятдесят дівчат, для яких створено окремі класи. Ліцеїсти навчаються і живуть за таким розпорядком дня: підйом у 06:30, відбій у 22:00. Тут посилено займаються фізичною підготовкою, вивчають правознавство та основи захисту Вітчизни.

За словами начальника Коропецького обласного ліцею-інтернату Василя Процика лише за 4 роки його діяльности більше 80-ти випускників вступили у вищі навчальні заклади силових та внутрішніх структур. Тут здобувають освіту понад 214 учнів. Цього року до лав коропецьких ліцеїстів вступило 114 дітей.
На святі з нагоди Дня знань також були присутні рідні, близькі і друзі майбутніх військовослужбовців.
Присутні на заході отці поблагословили ліцеїстів на хороше, успішне і результативне навчання, а колектив викладачів і керівників коропецького ліцею на плідну працю.
Завершилися урочистості військовим маршем. Згодом учні вирушили на перший урок, присвячений темі "Україна - єдина країна".
Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.