Олег Сиротюк: " У військовий час ми не повинні забувати і про освіту своїх нащадків"

02 Вер 2014 / 11:49 | Переглядів: 3953

Олег Сиротюк прапор офіційна

Для того, щоб свято "Першого дзвоника" цьогоріч відбулося не лише для тернопільських школярів, але й для дітей-біженців зі Сходу, свободівець, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк забезпечив усім необхідним шкільним приладдям та одягом.

Багатодітні родини дітей-біженців та дітей із сімей учасників АТО отримали зокрема щоденники, зошити, ручки, олівці, фломастери, альбоми для малювання, а також необхідний одяг, серед якого футболки, кофти, светри, штани, шкільну форму, тощо. Школярі були задоволені дарунками і пообіцяли старанно і успішно навчатися.

"Нам важливо підтримати їх тут, на Заході, щоб вони не відчували себе покинутими та самотніми. Багатодітні родини і діти із сімей учасників АТО, як ніколи потребують нашої допомоги. У військовий час ми не повинні забувати і про освіту своїх нащадків. Вони будують наше майбутнє, формують нову націю і свідомо-патріотичне суспільство. " - зазначив очільник області, свободівець Олег Сиротюк.

Дарунки отримали понад сто дітей. Сьогодні на Тернопільщині перебуває майже тисяча біженців із Криму та сходу України.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.