Відкрито поліклінічне відділення у Тернопільському обласному онкодиспансері

17 Жов 2014 / 16:51 | Переглядів: 2831

онкодиспансер поліклінічне відділення

Відбулось довгоочікуване відкриття поліклінічного відділення в Тернопільському обласному комунальному клінічному онкологічному диспансері

Як повідомив головний лікар Тернопільського обласного комунального клінічного онкологічного диспансеру Леонід Шкробот, “наразі завершився перший етап реалізації проекту реконструкції поліклініки з добудовою з третього поверху”.

В результаті реконструкції поліклінічного відділення, з добудовою третього поверху, отримано додаткові площі для розміщення чотирьох кабінетів функціональної діагностики, окремого операційного блоку з післяопераційними палатами та п'ятьох кабінетів лікарського прийому.
Фінансування даного проекту проводиться Міністерством регіонального розвитку та соціальної політики.

За даними Управління комунального будівництва ТОДА, кошторис даного проекту складає 20774 тис. грн. На даний момент профінансовано та виконано робіт на суму 7452 тис.грн.

У відкритті поліклінічного відділення приймав участь голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк, директор департаменту охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Курило, заступник голови Тернопільської обласної ради Олег Боберський та головний лікар Тернопільського обласного комунального клінічного онкологічного диспансеру Леонід Шкробот.

Світлана Гуменна,
роб.525678,
прес-служба ДОЗ ТОДА

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.