Тернопільські інспектори під час ревізії Кременецької гімназії виявили фінансові порушення

07 Тра 2013 / 12:55 | Переглядів: 2714

аудит

Ревізія Кременецької гімназії, проведена фахівцями Держфінінспекції в Тернопільській області, виявила порушення фінансової дисципліни що призвели до втрат більше 95 тис. грн.

Найбільш суттєве і, на жаль, вже традиційне порушення фінансової дисципліни, яке виявляється практично на кожному об'єкті контролю, пов'язане з незаконним нарахуванням та виплатою заробітної плати. У даному випадку воно призвело до втрат (включно з зайвими нарахуваннями до державних цільових фондів) більше 75 тис. грн. Якщо конкретніше, то інспектори зафіксували неправомірне нарахування індексації та премій, безпідставне підвищення посадових окладів, зайве нарахування педагогічного стажу.

Також інспекторами було виявлено порушення пов'язане з незаконним списанням продуктів харчування. Внаслідок чого гімназії завдано матеріальної шкоди на суму більше 5 тис. грн гривень.

Зокрема інспекторами встановили порушення, пов'язане з завищенням вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, що спричинило втрати більше 13 тис. грн.

За матеріалами ревізії складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Кременецького району.

Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.