Фінінспектори знашли порушення у Шумському відділі освіти

15 Кві 2013 / 16:17 | Переглядів: 3709

Гроші

Ревізія фінансово-господарської діяльності відділу з питань освіти Шумської районної державної адміністрації, проведена спеціалістами Держфінінспекції в Тернопільській області, виявила порушення, що призвели до втрат більше 170 тис. грн.

Майже 54 тис. грн - саме такою сумою вимірюється порушення, пов'язане з тим, що до районного бюджету не було перераховано кошти, операції з якими здійснені у попередні бюджетні періоди. Мова йде про перерахунок переплаченої заробітної плати працівникам освітніх установ.

Інспекторами було встановлено ряд інших порушень, що стосуються нарахування і виплати заробітної плати. Це - неправильне проведення індексації грошових доходів працівників освітніх установ, нарахування педагогічного стажу і вислуги років, нарахування заробітної плати тим, хто перебував на лікуванні, незаконні надбавки та доплати або їх завищення, а також зайво перерахований збір на обов'язкове державне пенсійне страхування тих видів оплати праці та інших виплат, які цим збором не обкладаються. Усе це включно із зайво перерахованими до державних цільових фондів коштів спричинило втрати близько 45 тис. грн.

Чимало проблем, які спричинили збитки майже 23 тис. грн, було у відділі з питань освіти і з оплатою комунальних послуг, які спожили сторонні юридичні особи.

Ледь не на таку ж суму, трохи меншу, ніж 23 тис. грн, було завищено вартість ремонтно-будівельних робіт.

Більше 12 тис. грн освітянське керівництво Шумщини заплатило ще на початку минулого року за тахометричні зйомки шкільних земельних ділянок, але замовленої документації досі не отримало.

Дивні метаморфози відбувалися з пільговим перевезенням частини учнів шкіл району та їх харчуванням. Згідно з класними журналами окремі діти у певні дні з різних причин були відсутні в школі, але це не стало на заваді у ті ж дні списувати на них продукти харчування і включати їх в акти виконаних робіт з перевезення. Збитки від такої бухгалтерії - майже 11 тис. грн.

І, нарешті, ще одне порушення, яке призвело до фінансових втрат. У результаті інвентаризації виявлено недостачу товарно-матеріальних цінностей та продуктів харчування на суму понад 3 тис. грн.

За наслідками ревізії на 30 осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Про виявлені фінансові порушення поінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.