«Свобода» - політичний банкрут, яка продемонструвала свою агонію у Тернополі»

24 Кві 2017 / 18:06 | Переглядів: 2958

«Свобода» - політичний банкрут, яка продемонструвала свою агонію у Тернополі»

Стосовно подій, які відбулися 24 квітня під стінами Тернопільської міської ради офіційну заяву зробив Тернопільський осередок ВО "Автомайдан":

"Сьогодні у Тернополі мала б відбутися сесія міської ради, під час якої планували розглянути півтори сотні господарських питань. Однак, замість того, щоб займатися міською господаркою, фракція "Свободи" з мовчазної згоди мера вирішила по-іншому.

Одним із питань порядку денного було позбавлення мандатів трьох депутатів, незгідних із позицією партії в плані розподілу земельних ділянок. Нагадаємо, 7 квітня їх виключили з партії. Тепер вирішили піти далі. Щоб змуситиІвана Сороколіта,Ігоря Турського,Романа Навроцькогоскласти мандати, з районів привезли кілька десятків хлопців, які перекрили вхід до міської ради, скандуючи "Тушка, склади мандат!". Привезли й "іменні" смітники для колишніх однопартійців.

Однак підтримати "тушок" прийшли їхні виборці, колеги з інших фракцій, практично усі громадські організації Тернополя. Сьогодні громада показала, якою згуртованою і міцною вона може бути. Громадське середовище у файному місті викристалізовується і, на відміну від влади, бере на себе відповідальність.

Міський головаСергій Надалвже традиційно не вийшов до громади, зробивши вигляд, що нічого не відбувається. А в офіційному коментарі пошкодував людей, які "стали заручниками трьох депутатів, виключених з партії".

Шановний Сергію Віталійовичу! На відміну від ваших побратимів, люди з округів Сороколіта, Турського та Навроцького самі прийшли захистити свій вибір і не вам вирішувати за них.

"Свобода" - політичний банкрут, яка продемонструвала свою агонію у Тернополі. Не прикривайтесь гаслами, шановні! Не вам розпоряджатися нашим містом", - йдеться у заяві Тернопільського осередку ВО "Автомайдан".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.