Іван Сороколіт: "Правда переможе. Але допомога їй не завадить!"

29 Кві 2017 / 06:54 | Переглядів: 3905

Іван Сороколіт: «У Тернополі є громадянське суспільство!»

Друзі, виборці, колеги депутати, тернополяни!
Готуємось до сесії 11 травня (четвер) 10:00!

Розпорядження про скликання сесії сьогодні підписав міський голова -http://www.rada.te.ua/norma…/rozporyadgennya-misk/57792.html

Зважаючи на попередній досвід 24 квітня "цікавої" організації роботи сесії з боку міського голови Сергія Надала та правоохоронних органів, ймовірно, тернополянам самим доведеться організовувати безпеку та дотримання законності у власному місті.

Сергій Надал, будучи міським головою обласного центру, усунувся від кричущого факту порушення законодавства у Тернополі і коментує тиск на депутатів та пряме перешкоджання їх діяльності як "внутрішньопартійний конфлікт". Така його поведінка спонукає робити висновки, що або він підтримує такі дії, або й є їх реальним замовником.
Також, варто звернути увагу, що через контрольовані ним ЗМІ до тернополян устами анонімних авторів розпочалась доводитись думка, що депутати, котрі відмовляються в незаконний спосіб під тиском добровільно скласти, "взяли в заручники Тернопіль".
Ми не виключаємо, що цього разу Сергій Надал докладе більших зусиль щоб змушувати депутатів скласти мандат до Тернополя завітала більша кількість "гостей міста". Для цього "повністю випадково" може бути організовано навіть окремий спеціальний політичний чи "культурний" захід.

Зважаючи, що ми, депутати міської ради Ігор Турський, Роман Навроцький, Іван Сороколіт, отримали чіткі накази від виборців, котрі нам ЗАБОРОНЯЮТЬ НАМ ДОБРОВІЛЬНО СКЛАДАТИ МАНДАТ, звертаємось до тернополян прийти до міської ради 11 травня та запитати у Сергія Надала зокрема та міської ради в цілому хто кого блокує і хто кого взяв у заручники.
Це ще не повний "алярм і ахтунг", але це той момент, що тернополяни трішки мають сказати своє слово.

Міська рада повинна працювати. І ніхто (у тому числі одноосібно міський голова) силою не вказуватиме тернополянам як їм керувати власним містом.

Депутатський мандат не є цінністю. Цінностями є демократичні правила, дотримання законності й порядку, справедливість та правда. Саме навколо цих цінностей виникло протистояння.

Тримаємось купи! Усе буде добре!
Хто не бореться - той не перемагає.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.