Іван Сороколіт назвав прізвища осіб, які можуть становити небезпеку його та побратимів і їхніх рідних та друзів життю

13 Тра 2017 / 10:15 | Переглядів: 3827

Свобода Бидло 2

На своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук" депутат Тернопільської міської ради Іван Сороколіт повідомив громаду про осіб, які, за його словами, можуть становити небезпеку життю йому, його побратимів, а також їхніх рідних, друзів і сподвижників:

"Якщо би зі мною, Ігорем Турським, Романом Навроцьким, нашими рідними, друзями щось трапилось, то просимо підозрюваними вважати Сергія Надала, Володимира Стаюру, Михайла Головка та Олега Сиротюка. І не слухати ніякі байки про "третіх зацікавлених осіб".
Саме вони заварили цю "кашу". Самі себе заганяють в глухий кут і не знають як з нього вийти.

Добрі люди підказують, що у вузьких колах дані особи беруть участь в розмовах на теми від "та треба їх активніше полякати!" до "та вони ….ли! ноги-руки їм треба поламати".

Збрешемо, якщо скажемо, що ми не боїмось. Так, боїмось. І бояться за нас наші рідні та близькі.
Але:
Коли з одного боку - страх дістати по голові, а з іншого - страх втратити гідність, то страх втратити гідність сильніший.

Організатори клоунади не розраховували, що бувають люди, на котрих не діє залякуванням навіть тисячами привезених гостей.

Брехня, лицемірство та підміна понять не перестають ними бути навіть якщо лунають з уст учасника бойових дій, над яким цинічно вивішуються портрети загиблих героїв. А ось образ воїнів АТО такі гори-політики принижують та нівелюють

Ну не стає м'яч квадратним навіть, якщо зриваючи голос з налитими кров'ю очима, про це кричати весь день.

А, що ми можемо зробити, якщо опоненти самі себе заганяють у все дурнішу і абсурднішу ситуацію?
Вибачте, але за їх побажанням (бо їм так політично потрібно) поводити себе як зрадники незрозуміло яких принципів і переконань ми не будемо.
Ми всього лише виконуємо наказ наших виборців по виконанню депутатських повноважень.

Шановні опоненти, схаменіться. Це не прохання. Це щира порада", - повідомив Іван СОРОКОЛІТ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.