Іван Сороколіт: «У Тернополі є громадянське суспільство!»

24 Кві 2017 / 21:15 | Переглядів: 3521

Іван Сороколіт: «У Тернополі є громадянське суспільство!»

До уваги наших читачів подаємо звернення депутата Тернопільської міської ради Івана Сороколіта до виборців свого округу і загалом жителів Тернополя:

"Друзі, виборці, колеги, дякую усім!!!!!!!
У Тернополі є громадянське суспільство!

Сергій Надал, на жаль, не зміг належним чином організувати проведення засідання сесії. А також не вийшов на вулицю до людей і не пояснив своє бачення даної ситуації. Мовчанка - інколи красномовніша за слова.

Мені соромно за Володимира Стаюру, Михайла Головка та Олега Сиротюка... Вони виступили організаторами, підбурювачами та координаторами вчинення злочину згідно статті 351 ККУ "Перешкоджання діяльності депутата місцевої ради".
Хлопці, у вас немає відчуття, що "щось не так...". Ви не помічали що прості люди відверто дивувались і були в шоці від вашої поведінки?
Ви не бажаєте пройтись по КОЖНОМУ будинку округу і пояснити тернополянам суть "зради"? Ви не припускаєте думки, що люди голосують не лише за партію?
Зрада? Наведіть повний список тих 100 злочинних порушень!
Якщо ви щиро переконані, що кожен депутат має чинити виключно за рішенням партії, то можливо варто зініціювати прийняття змін до законодавство, котре дозволить одній людині від кожної партії голосувати на сесіях відразу за цілі фракції?
Не дивлячись на емоції, просто полюдськи вас прошу: Будьте мудрими! Подумайте як це все виглядає зі сторони. Тернополян не надуриш. Вам жити не з однопартійцями з інших міст, а з тернополянами. Брутальні політтехнолгії, сила та брехня отримуватиме все більший опір.

Я радий солідарній позиції депутатів з більшості фракцій, котрі відмовились брати участь у роботі сесії, якщо хоч проти одного вчиняються незаконні дії.

Я радий, що сьогодні не було ЖОДНОГО мого виборця, котрий би підійшов до мене з проханням скласти мандат.

Я радий, що практично усі авторитетні громадські організації нас підтримали! Боюсь перераховувати щоб когось не забути!

Я радий, що усі виборці наших округів принесли багатосторінкові колективні звернення з ЗАБОРОНОЮ нам складати мандат. Це неймовірно крутий феномен самоорганізації людей. Справжня ініціатива знизу!

Зло і неправда обов'язково буде покаране!"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.