Іван Сороколіт: «Сергій Надал свідомо чи несвідомо, але топить "Свободу" у Тернополі».

25 Кві 2017 / 12:59 | Переглядів: 2464

Іван Сороколіт: «Сергій Надал свідомо чи несвідомо, але топить "Свободу" у Тернополі»

Виконуючи забаганки нинішнього очільника Тернопільської міської ради (про всю громаду навряд чи можна це стверджувати, бо з кожним днем зростає все більша кількість тернополян невдоволених свавіллям Сергія Надала), керівники ВО "Свобода" Олег Тягнибок, Руслан Кушулинський та Олег Сиротюк нищать свою політичну силу в місті та регіоні, які свого часу дали їй найбільше голосів у представницьких органах влади. Це стало предметом обговорення у тернопільському політикумі ще після спільної прес-конференції Кушулинського з Сиротюком. А вчорашні події у міськраді яскраво проявили це. Коментар щодо цього депутата Тернопільської міської ради Івана Сороколіта:


"Сергій Надал свідомо чи несвідомо, але топить "Свободу" у Тернополі. На жаль, партія цього не розуміє. А коли зрозуміє, то буде вже надто пізно.

Як би гарно сьогодні "Свобода" не намагалась подавати свої наміри на всю Україну (і особливо для власних партійців з інших міст), але в Тернополі партія зганьбилась. Звезені люди мали змогу відчути це на власному досвіді.

Людям з інших міст (і особливо свободівцям) ситуацію зрозуміти складно.
Адже, якщо картинку правильно подавати, то не дуже і зрозуміло, що насправді тернополяни прийшли захищати СВОЇХ депутатів від масовки максимально змобілізованої переважно з районів Тернопільської області та інших областей.

Гості міста навіть не поцікавились, чому для участі у блокуванні доступу депутатів окрім Володимира Стаюри не вийшов жоден інший депутат-свободівець тої ж Тернопільської міської ради.
Саме тому мізерна кількість свободівців міста Тернополя зголосилась долучитись до цього "шоу".
Не дарма не вийшов вимагати не допускати депутатів і міський голова. Він чудово розуміє як це сприймається тернополянами і що це кримінальний злочин і доручив цю роль виконувати тим кого не шкода".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.