Міський голова Тернополя відреагував на протистояння під міською радою

24 Кві 2017 / 22:54 | Переглядів: 2388

Надал відреагував на протистояння під міською радою

Начебто зовсім не причетний до протистояння під міською радою Тернополя її нинішній очільник, коли уже все вщухло, зробив щодо цієї події офіційну заяву на сайті міськради. У традиційний для себе спосіб, усі винні крім мене коханого, спершу зробив крайніми депутатські фракції, які до конфлікту не мали жодного стосунку. Вони опинилися в його епіцентрі лише через те, що йшли виконувати свої депутатські обов'язки на скликану ним же сесію міськради, на яку блокувальними їх не пускали: "На превеликий жаль, частина депутатів проігнорувала роботу сесії, хоча представники практично всіх фракцій прийшли на сесійне засідання. Представники двох фракцій - "БПП" і "Самопоміч" не прийшли на роботу сесії, оскільки втрутились у внутрішньопартійний конфлікт, який виник при вході в міську раду. Представники однієї з партій намагалися не пустити до міської ради трьох депутатів, які були виключені з партії ВО "Свобода" через порушення виборчої програми, партійної дисципліни". Цинізму улюбленця тернопільських пенсіонерів меж немає. Бо двом представникам фракції "БПП" - Юрію Смакоузу і Володимиру Міську "мирно протестуючі" співпартійці Надала завдали травм, а він як голова місцевого самоврядування повинен був забезпечити можливість взяти участь у сесії усім обранцям громади нинішнього скликання - у тому числі і Іванові Сороколіту, Ігорю Турському, і Романові Навроцькому. Бо лише винятково виборці, а не партійна верхівка мають право відкликати своїх депутатів. А ті, в свою чергу, стали на захист справжніх виразників своїх інтересів від збанкрутілої політсили.

У якій же іпостасі ще не був образ, від якого вже давно нудить з моніторів у тролейбусах та маршрутках, а цього разу, як виявляється він ще й став миротворцем. "У зв'язку з тим, що ситуація загострювалась і могла спровокувати сутички та конфлікти, я зустрівся з начальником Головного управління Національної поліції Олександром Богомолом та керівниками фракцій, які зібралися для проведення сесії. Нами спільно було прийнято рішення не загострювати ситуацію та не проводити сесію міської ради", - зазначив Сергій Надал.

Наприкінці, звісно ж згадав тихим слівцем про своїх опонентів і закликав решту депутатів "забезпечити повноцінну роботу і міської ради, і життєдіяльності міста": "Мені шкода, що тернополяни стали заручниками трьох депутатів, які були виключені з партійних списків. Сподіваюсь, що інші депутати все-таки зможуть мобілізуватися та найближчим часом зібратись, щоб провести сесію і забезпечити повноцінну роботу, і міської ради і життєдіяльності міста".

Та як уже наробив, то нащо шкодуєш? І до якої співпраці закликаєш, коли винним зробив половину депутатського корпусу міськради? А про яку життєдіяльність міста, тобто його людей, ти дбаєш, коли боїшся своїх же виборців (за весь період протистояння С.Надал так і не вийшов до тернополян, незважаючи на їхні багаторазові вимоги) - жителів колишніх гуртожитків комбайнового заводу і "Текстерно" та мікрорайону "Сонячний"?! А свого часу це був основний електорат ВО "Свободи" в Тернополі.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.