Шумчанин, який отримав від Надала у безоплатне користування 133 кв. м в центрі Тернополя,- ініціатор відкликання трьох найрейтинговіших депутатів

13 Чер 2017 / 21:06 | Переглядів: 3110

Габор 2

Нещодавно в "Українському домі "Перемога" відбулися так звані збори мешканців трьох округів Тернополя, на яких розпочався процес відкликання найрейтинговіших депутатів міськради - Івана Сороколіта, Ігоря Турського та Романа Навроцького. Всіх трьох ВО "Свобода" виключила зі своїх лав і тепер вимагає, щоб вони склали депутатські мандати. Виявляється, що ініціатором цього процесу виступив "свободівець" Василь Габор.

hqdefault

Це стало зрозуміло з відповіді Тернопільської міської ради щодо замовника комунального приміщення, яке мерія надіслалакоординатору Руху "ЧЕСНО" у Тернополі Юлії Ковальчук.

Варто сказати, що Василь Габор до жодного з цих округів не має відношення, хоча він і стверджує, що проживає на окрузі Романа Навроцького. Але у своїй ж електронній декларації пан Габор повідомляє зовсім інше. Зокрема, 19 березня 2017 року в декларації він пише, що місцем його проживання є… місто Шумськ.

Варто також розповісти, хто він, цей "інквізитор" Василь Габор. На сьогодні цей чоловік значиться серед помічників-консультантів народного депутата Михайла Головка та є заступником голови обласної організації ВО "Свобода". Свого часу працював головою Шумської РДА. Щоб не мати опозиціонерів, розпустив громадську раду при РДА. У 2014 році депутати Шумської районної ради зробили спробу висловити йому недовіру, однак їм не вистачило кількох голосів. Також Габор значиться серед засновників громадської організації "Всеукраїнська люстрація", яка має у безоплатному користуванні приміщення площею 133 кв. м в центрі Тернополя.

Джерело -http://reporter.net.ua/golovni-novyny/protseduru-vidklykannya-deputativ-zradnykiv-initsiyuvav-lyustrator-gabor

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.