Робота зі зверненнями громадян – один із вагомих напрямків роботи Тернопільської місцевої прокуратури

05 Лют 2016 / 15:33 | Переглядів: 2730

звернення

Згідно з Перехідними положеннями Закону України "Про прокуратуру" передбачено, що з 15 грудня 2015 року в системі прокуратури України діють місцеві прокуратури, якими, відно до Додатка до цього Закону, в Тернопільській області є Кременецька, Теребовлянська, Тернопільська та Чортківська місцеві прокуратури.
Повноваження Тернопільської місцевої прокуратури визначені вищезазначеним законом поширюються, на територію міста Тернополя, Зборівського району Тернопільської області та Тернопільського району Тернопільської області.

Відповідно до наказу керівника Тернопільської місцевої прокуратури №23 від 23 грудня 2015 року "Про розподіл обов'язків між працівниками Тернопільської місцевої прокуратури", організацію роботи з розгляду і вирішення звернень громадян покладено на керівника Тернопільської місцевої прокуратури.

Особистий прийом громадян керівництвом місцевої прокуратури проводиться згідно графіку, затвердженого її керівником, один із примірників якого розміщений на видному місці І-го поверху приміщення місцевої прокуратури, поряд із графіками прийому громадян у прокуратурі Тернопільської області та у Генеральній прокуратурі України.

Окрім цього, керівник Тернопільської місцевої прокуратури кожної останньої п'ятниці місяця проводить особистий прийом у Зборівському відділі Тернопільської місцевої прокуратури.

Згідно із Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції від 02.07.2015 за № 577-VIII внесено зміни та доповнення до ст. 5 Закону України "Про звернення громадян".

Запроваджено можливість подання громадянами усних звернень за допомогою засобів телефонного зв'язку, тобто через телефони "гарячі лінії", та надіслання звернень з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронні звернення).

Електронні звернення до Тернопільської місцевої прокуратури надсилати на електронну пошту zvern_ternopil@oblproc.gov.te.ua, у Зборівський відділ Тернопільської місцевої прокуратури на електронну пошту zvern_zboriv@oblproc.gov.te.ua .

Усні звернення приймаються за телефоном "гарячої лінії" у Тернопільській місцевій прокуратурі - (0352) 52-13-63, у Зборівському відділі Тернопільської місцевої прокуратури - (0240) 2-10-90.

З 15 грудня 2015 року по 31 грудня 2015 року у Тернопільську місцеву прокуратуру надійшло 67 звернень, з них 31 скеровано за належністю, 1 повернуто, 14 вирішено. Всі вирішені звернення стосувалися питань досудового розслідування.

Інф. Тернопільської місцевої прокуратури

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.