До органів прокуратури Тернопільської області у поточному році надійшло 82 запити на інформацію

18 Вер 2013 / 16:33 | Переглядів: 1420

звернення

Органами прокуратури області розглянуто у поточному році 71 запит про надання інформації. Заявників насамперед цікавила інформація з питань правозахисної діяльності прокуратури, насамперед, щодо інформації про результати перевірок у сфері земельних відносин, у тому числі рішень з даного приводу органів влади та місцевого самоврядування

Із загальної кількості запитів про надання публічної інформації за належністю надіслано іншим розпорядникам 11 та 71 - розглянуто.

За результатами розгляду запитів органами прокуратури області надано інформацію на 57, роз'яснено - 14, у жодному випадку не відмовлялось у її наданні.

Безпосередньо в прокуратуру області надійшло 27 запитів щодо надання інформації. З них 22 - розглянуто та 5 скеровано за належністю іншим її розпорядникам.

Найчастіше заявників цікавила інформація з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів - 24, 10 - з питань організаційно-розпорядчої діяльності, по 5 - з питань досудового розслідування та про надання статистичної інформації, 4 - з кадрових питань, та інших питань прокурорської діяльності.

Переважну більшість запитів подали громадяни - 58. Від юридичних осіб надійшло 24 запити, з яких 6 отримано від громадських об'єднань.

Павло Самойлов
старший прокурор прокуратури Тернопільської області
з питань забезпечення доступу до публічної інформації

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.