Звернення Тернопільської Самооборони до прокурора області

18 Лют 2015 / 07:20 | Переглядів: 1292

самооборона

Прокурору Тернопільської області Гулкевичу Ю.Д.
Т.в.о. начальника Управління МВСУ в Тернопільській області Богомолу О.М.

Відкрите звернення

З джерел близьких до правоохоронних органів стало відомо, що 16.02. 2015 року в приміщені обласної прокуратури відбулася зустріч за участю одного з заступників обласного прокурора та окремих керівників обласної міліції. На зустрічі обговорювались питання організації провокацій проти представників Самооборони Майдану Тернопільщини, з метою дискредитації організації, кримінального переслідування та "ізоляції" її активістів. Можливо така неадекватна реакція вказаних посадових осіб спричинена непримиренною позицією Самооборони щодо виявлених фактів бездіяльності або неналежного виконання своїх службових обов'язків представниками правоохоронних органів Тернопільщини.

У зв'язку з цим, просимо Прокуратуру Тернопільської області та Управління МВСУ в Тернопільській області спростувати інсайдерську інформацію та дати публічне роз'яснення щодо ГО Самооборони Майдану Тернопільщини та її активістів.

Комендант Самооборони Майдану
Тернопільщини Іван Ковалик

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.