Робота щодо виявленням незаконних дій посадових осіб під час акцій протесту триває

11 Лип 2014 / 17:25 | 3 коментарі | Переглядів: 1933

надал сиротюк

Триває робота щодо розслідування незаконних дій посадових осіб, які змушували підлеглих брати участь у мітингах на антимайдані.

Згідно з розпорядженням голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка, створено спеціальну комісію з питань перевірки протиправних діянь правоохоронних органів та посадових осіб під час акцій протесту у листопаді-грудні 2013 року.

Відомо, що чиновники різних рівнів відправляли підлеглих на антимайдан і додатково оплачували такі поїздки". Тому виникла необхідність у створенні
комісії з метою проведення внутрішньо-службових розслідувань та встановлення джерел фінансування таких поїздок.

"Основним завданням діяльності комісії є неупереджений і всебічний розгляд усіх фактів, які можуть свідчити про перевищення повноважень з боку окремих посадовців та правоохоронців краю, - зазначив заступник голови Тернопільської ОДА Леонід Бицюра. - Також ми закликаємо до співпраці працівників силових структур та представників громадських організацій краю".

Члени комісії запропонували провести службові розслідування у всіх структурних підрозділах обласної та районних державних адміністрацій.

З метою якомога детальнішого вивчення ситуації, прохання до мешканців краю надсилати інформацію про факти вчинення правопорушень та перевищення службових
повноважень на адресу: dpi@te.gov.ua , або за телефоном: (0352) 43-11-05 (Констянтин Красовський).

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.