Олег Сиротюк: «Ми працюємо не на показники, а на благо громади Тернопільщини»

17 Чер 2014 / 16:24 | Переглядів: 1605

сиротюк

Голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк разом із заступниками прозвітували про 100 днів своєї діяльності на посадах. У своєму виступі очільник краю звернув увагу на пріоритети роботи, досягнення та перспективи на майбутнє.

Олег Сиротюк наголосив, що процес формування нової команди ще триває. Наразі сформований керівний склад обласної адміністрації, призначені нові керівники РДА, здійснюється процес оновлення керівного складу структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій. Завдання, які довелося насамперед вирішувати на новій посаді, зумовлені загальною ситуацією в країні: оскільки тривала часткова мобілізація, тому першочерговим стало відновлення об'єктів цивільної оборони на території краю. В області вдалося налагодити співпрацю правоохоронців, працівників підрозділів силових структур з активістами Майдану, Самооборони, Автомайдану та інших громадських об'єднань сформованих під час Революції Гідності.

"Вже зараз ми бачимо, як поступово відновлюється довіра громадян до людей у погонах, - зазначив голова ОДА. - Взаємодія офіційних підрозділів силових структур з громадським сектором дала можливість вирішити багато питань у правоохоронній площині та попередити можливі провокативні дії на території області. Завдяки цьому на Тернопільщині було спокійно 9 травня, чесно і прозоро пройшов виборчий процес, вперше без шантажу, підкупу, адміністративного тиску на державних службовців та інших незаконних дій".
Питання безпеки громадян і забезпечення правопорядку було і залишається пріоритетом у роботі обласної та районних адміністрацій. Тільки в умовах порядку та спокою в суспільстві можна ефективно працювати над вирішенням проблем в економічній, гуманітарній, соціальній та інших сферах.

"На даний час структурні підрозділи ОДА продовжують роботу над аудитом реального стану області, ми детально аналізуємо показники в усіх галузях економіки, - констатував Олег Сиротюк. - Результати цієї роботи будуть відправною точкою в прийнятті управлінських рішень. Для нас важлива думка експертів, науковців, фахівців різних галузей, тому проведення серії круглих столів, започаткованих обласною адміністрацією, є обов'язковим елементом попереднього обговорення проблем та механізмів їх вирішення. Такі комунікаційні майданчики не тільки сприяють досконалому вивченню ключових питань в роботі ОДА, а й допомагають знайти людей, які готові працювати в органах виконавчої влади".

Голова Тернопільської облдержадміністрації зазначив, що пріоритетними напрямками роботи органів виконавчої влади області є легалізація надрокористування та створення умов для добросовісної конкуренції на ринку добувної промисловості; реалізація інвестиційних проектів із залученням міжнародної технічної допомоги та на засадах державно-приватного партнерства; активізація діяльності будівельних організацій у напрямку реалізації програм з будівництва житла та скорочення чисельності об'єктів незавершеного будівництва; детінізація економічних процесів; ліквідація заборгованості із виплат заробітної плати та підвищення її рівня; створення нових робочих місць; скорочення податкового боргу; забезпечення прибуткової діяльності суб'єктів господарювання; утримання стабільної цінової ситуації.
Цього року, вперше було прийняте рішення про концентрацію фінансового ресурсу на ремонті стратегічних доріг області, ключових транспортних потоків та під'їзних шляхів до об'єктів туристичної інфраструктури. Також передбачено виділення коштів на ремонт доріг в місцях великої концентрація ДТП.

"Наша перевага - вигідне географічне положення, - констатував заступник голови облдержадміністрації Леонід Бицюра. - Ми маємо низку переваг, які дають можливість активізувати економіку краю. Перспективним є напрямок паломницького туризму. Тут можна задіяти не тільки потенціал Почаївської Лаври, Марійського духовного центру у с. Зарваниця, а й Язловецького монастиря, що у Бучацькому районі".
Триває формування бази даних незавершених об'єктів будівництва, яких в області понад 400, запроваджується новий формат роботи з інвесторами, в тому числі із-за кордону.

За словами заступника очільника краю, зараз формується Стратегія розвитку Тернопільської області до 2020 року. Для її підготовки залучають бізнес-консультантів, науковців, фахівців різних галузей. Новий документ має включати близько 200 проектів створення нових підприємств.

Керівник гуманітарної сфери області Наталя Михно акцентувала увагу на питаннях оздоровлення школярів, розповіла про об'їзд дитячих таборів, який наразі триває. З його результатами заступниця збирається поділитися вже в кінці цього тижня. Журналістам також було повідомлено, що Тернопільщина входить до 5-ки кращих областей за рівнем якості освітньої сфери.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.