Прокуратура вимагає скасувати протиправне рішення сесії Тернопільської міської ради

26 Лют 2015 / 13:12 | Переглядів: 1695

суд

25 лютого, прокуратура області звернулася до суду з позовом з вимогою визнати протиправним та скасувати рішення сесії Тернопільської міської ради від 27 січня 2015 року, яким одне з місцевих приватних підприємств у поточному році звільнено від земельного податку.

27 січня 2015 року на одному з місцевих інтернет-видань було опубліковано повідомлення під назвою: "Чому правоохоронці не помічають "ексклюзивність Лила?", у якому йшлося про те, що сесія Тернопільської міської ради прийняла рішення про звільнення в поточному році від сплати земельного податку комунальні підприємства та установа, а також - одне єдине приватне підприємство ТОВ "Тернопільбуд".

Прокуратура області відреагувала на вказане повідомлення. Результати опрацювання отриманих матеріалів засвідчили, що сесією міської ради прийнято вищезазначене рішення з порушенням низки вимог законодавства у сфері оподаткування та захисту економічної конкуренції.

У зв'язку з цим, прокуратурою області пред'явлено позов до Тернопільського окружного адміністративного суду про визнання протиправним п.1 рішення сесії Тернопільської міської ради від 27 січня 2015 року №6/55/14 "Про звільнення у 2015 році підприємств від земельного податку" та з вимогою його скасувати.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.