На Тернопільщині завдяки прокуратурі громаді повернуто землю вартістю понад 1,2 млн. грн.

21 Чер 2014 / 11:28 | Переглядів: 1506

прокуратура

За активної позиції прокуратури Підволочиського району земельну ділянку площею 3,5 га, вартість якої становить понад 1,2 млн. грн., передано у власність територіальної громади.

Прокурорською перевіркою встановлено, що суб'єкт господарювання систематично порушував вимоги земельного законодавства та не сплачував кошти за оренду землі, розташованої на території однієї з сільських рад Підволочиського району.
З урахуванням наведеного, прокурор Підволочиського району подав позов до суду про розірвання з недобросовісним користувачем договору оренди землі та повернення її у комунальну власність.

Суд задоволив вимоги прокуратури у повному обсязі. На виконання судового рішення, вказану земельну ділянку передано у власність територіальної громади.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.