Вищий господарський суд України підтвердив законність вимог прокуратури про розірвання з господарством договору оренди 25 га землі

28 Лип 2014 / 10:04 | Переглядів: 1598

суд

Вищий господарський суд України залишив без задоволення касаційну скаргу фермерського господарства та залишив у законній силі рішення господарського суду, постановлене за позовом прокурора Підгаєцького району про розірвання з фермерським господарством договору оренди землі, вартістю майже 0,5 млн. грн., у зв'язку із систематичною несплатою ним орендної плати.

За результатами перевірки, прокурор Підгаєцького району пред'явив до суду позов з вимогою розірвати з місцевим фермерським господарством договір оренди оренду 25 га землі у зв'язку із систематичною несплатою орендної плати та повернути її у власність держави. А також - зобов'язати недобросовісного користувача сплатити заборговані кошти за оренду землі.
Господарський суд Тернопільської області прийняв рішення про задоволення позовних вимог прокурора у повному обсязі.
Проте, не погодившись із зазначеним рішенням суду, відповідач подав апеляційну скаргу, а у подальшому - касаційну скаргу на рішення Львівського апеляційного господарського суду.
Вищий господарський суд України постановив касаційну скаргу фермерського господарства залишити без задоволення, що у свою чергу підтверджує, що вимоги прокурора Підгаєцького району - законні та обгрунтовані.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.