Прокуратура вимагає перевірити законність надання послуг поблизу печери «Кришталева»

04 Вер 2014 / 12:17 | Переглядів: 1713

прокуратура

Прокуратура Борщівського району доручила контролюючим органам перевірити законність здійснення місцевим жителем торгової діяльності, стягнення з туристів плати за паркування автотранспорту та надання інших видів послуг поблизу печери "Кришталева".

Прокурорською перевіркою встановлено, що місцевий підприємець уклав із сільською радою договір оренди земельної ділянки площею 0,25 га, розташованої поблизу печери "Кришталева".

На орендованій землі підприємець не лише надає різні види послуг по обслуговуванню туристів, але й облаштував шлагбаум без отримання будь-яких погоджень та стягує кошти за паркування автотранспорту туристів у розмірі 10-20 гривень як плату за надання ним різних видів послуг (відпочинок за столиком під час споживання проданих ним напоїв, страв, продуктів харчування тощо).

З врахуванням наведеного, прокурор Борщівського району направив до Чортківської ОДПІ вимогу про проведення перевірки за фактом здійснення місцевим підприємцем торговельної діяльності, стягнення ним плати з туристів за паркування автотранспорту, надання інших видів послуг, а також щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.