Фінансові інспектори у Борщівській міській раді виявили втрати на суму більше 230 тис. грн

21 Лис 2013 / 11:20 | Переглядів: 2121

аудит

Ревізія, проведена фахівцями Держфінінспекції в Тернопільській області, виявила порушення фінансової дисципліни що призвели до втрат на суму більше 230 тис. гривень.

Фінансові інспектори виявили, що надходження від орендної плати за користування майном, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Борщова нараховувалася не в дохід загального фонду міського бюджету, а на рахунок балансоутримувача. Внаслідок даного порушення бюджетом недоотримано коштів на суму майже 110 тис. гривень.

Також встановлено, що міською радою не забезпечено належний контроль за дотриманням земельного законодавства, охороною та використанням земель. Мова йде про те, що суб'єктами господарювання використовувалися земельні ділянки без укладання договорів оренди, що призвело до втрат на суму майже 87тис.гривень.

За недотримання законодавства з фінансових питань 6 посадових осіб притягнено до адміністративної відповідальності.

Керівнику установи направлені обов'язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень, про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.