Олексій Кайда взяв участь у засіданні слідчої комісії щодо перевірки прозорості використання коштів на потреби оборони

17 Чер 2014 / 16:05 | Переглядів: 1872

Кайда Олексій вибори

17 червня 2014 року відбулося перше засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки використання коштів, виділених з Держбюджету та перерахованих громадянами на підтримку Збройних Сил України. До складу комісії увійшли народні депутати від ВО "Свобода" Олексій Кайда та Андрій Іллєнко.

Під час зустрічі присутні обрали голову, заступника голови, секретаря комісії та затвердили кількісний і персональний склад її секретаріату. Так, секретарем комісії обрано народного депутата свободівця Андрія Іллєнка. Також було розглянуто пропозиції до плану та порядку роботи, розподілено доручення між членами слідчої комісії.

Як повідомив Олексій Кайда, серед основних завдань ТСК визначено проведення детальної перевірки використання коштів на потреби оборони, а також прозорості процедур держзакупівель, витребування від Міноборони щотижневих звітів про витрати цих коштів, встановлення доцільності та їх співвідношення до першочергових потреб армії.

Парламентар також наголосив на необхідності залучення для роботи в слідчій комісії працівників прокуратури та правоохоронних органів, запрошення посадових осіб Міністерства оборони, Головного управління внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ, Держприкордонслужби для заслуховування звіту, надання інформації та відповідей на запитання. Свободівець підкреслив і про потребу забезпечення належного громадського контролю в цьому питанні.

"У відповіді Міноборони на моє депутатське звернення зазначено, що на потреби оборони з резервного фонду Держбюджету виділено 6904, 2 млн. грн., а також перераховано більше 128 млн. грн. благодійних пожертв. Проте і далі звучить інформація, що нашим військовим бракує найнеобхідніших речей, приміром, засобів індивідуального захисту, їжі тощо. І людей, які допомагали армії, зараз турбує питання, куди пішли кошти. Тому за результатами проведеної перевірки буде підготовлено звіт з висновками слідчої комісії", - зазначив Олексій Кайда.

Прес-служба народного депутата України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.