Олексій Кайда провів прийом громадян у Тернополі

10 Чер 2014 / 16:35 | Переглядів: 2170

Кайда прийом громадян

10 червня 2014 року народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексій Кайда провів особистий прийом громадян у Тернополі. Загалом на зустріч із депутатом, яка тривала впродовж кількох годин, прийшло більше 50 мешканців Тернополя та різних районів області. Люди звернулися до Олексія Кайди з проханням сприяти у вирішенні наболілих проблем.

Переважно громадяни скаржилися на проблеми соціального характеру. Йшлося про надання фінансової допомоги на лікування, працевлаштування. Також тернополяни зверталися щодо порушення їхніх прав, затягування розслідувань у кримінальних провадженнях, проблем із неправильним нарахуванням пенсій тощо.

Крім цього, багато присутніх цікавилися суспільно-політичними процесами, зокрема, ситуацією на сході України. Люди висловлювали своє бачення та наголошували на тому, що влада і силові структури мають вжити усіх невідкладних заходів для якнайшвидшого дієвого завершення антитерористичної операції та повної ліквідації терористів. Також багато громадян наголошували на необхідності проведення люстрації влади в Україні.

За результатами прийому Олексій Кайда скерує низку депутатських звернень та запитів щодо вирішення питань, із якими звернулися мешканці міста та області.

Прес-служба народного депутата України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.