"Гості міста" проти тернополян. Серія 4. У п'ятницю (28 липня) о 8:30 збір біля тернопільської міськради!

26 Лип 2017 / 11:33 | Переглядів: 3101

«Свобода» - політичний банкрут, яка продемонструвала свою агонію у Тернополі»

Як повідомив депутат Тернопільської міської ради Іван Сороколіт, він і його побратими - Роман Навроцький та Ігор Турський 28 липня прийдуть до головного самоврядного органу міста. щоб виконувати свої депутатські обов'язки - працювати на сесії на користь громади. Однак, за їхньою інформацією, з іініціативи партійної верхівки ВО "Свобода" очікується черговий десант заїжджих активістів цієї політичної сили, аби в незаконний спосіб не допустити Івана Сороколіта, Романа Навроцького та Ігоря Турського на наступне пленарне засідання сесії міськради.

"Нам вкотре "гості міста" й партійні функціонери партії "Свобода" намагатимуться фізично перешкоджати з гаслами про "зраду партії".
Якщо і цього разу поліція буде бездіяльною і злочин по перешкоджанню депутатської діяльності називатиме "політичними розбірками", то поспілкуємось з тернополянами й проведемо прийом громадян під стінами міськради. Міських проблем для обговорення достатньо.

Окрема щира подяка частині депутатського корпусу, котра, на відміну від міського голови Сергія Надала й окремих депутатів, робила і робить усе можливе для того, щоб припинити порушення законодавства і таку ганьбу для файного міста, коли "гості міста" вказують тернополянам як вони мають жити.

Не дивлячись на будь-які брудні й аморальні спроби опонентів змінити власні позиції, ми виконували і виконуватимемо накази виборців і в найвищий пріоритет ставитимемо саме служіння їм. Тернополяни, виборці, друзі, незалежно чи в сесійні залі чи поза нею, чи з депутатським мандатом чи без, - ми з Вами!", - наголосив Іван Сороколіт.

У п'ятницю (28 липня) о 8:30 збір невдоволених свавіллям "свободівської" верхівки представників громади Тернополя біля міськради!

Вадим ПОЛАДОВ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.