Британський фонд виділив Олексія Кайду як ефективного депутата з найбільшим рівнем підтримки

15 Сер 2014 / 08:09 | Переглядів: 2699

Кайда трибуна парламент

Враховуючи прагнення українців до трансформації виборчої системи, на базі соціологічного опитування у відповідних областях, а також опитування українських і регіональних експертів і журналістів, Transition Democracy Fund склав рейтинг депутатів-мажоритарників, які мають найбільший електоральний рівень підтримки в своєму регіоні і діяльність яких оцінюється експертами як необхідна і ефективна. У кожній області за результатами комплексного дослідження виділено лідерів, які обиралися у парламент по одномандатному виборчому округу, діяльність яких можна оцінювати як ефективну і таку, що користується популярністю серед населення і лідерів громадської думки з точки зору законодавчої діяльності і роботи у виборчому окрузі.

Так, зокрема, серед лідерів у Тернопільській області визначено народного депутата від ВО "Свобода" Олексія Кайду.

Соцопитування проведене за замовленням Transition Democracy Fund (недержавна організація Великобританії, яка здійснює дослідження і моніторинг трансформаційних процесів). Опитано 6400 респондентів старше 18 років в 320 населених пунктах на всій території України. У експертному опитуванні взяли участь 152 експерти, лідери громадської думки та регіональні журналісти.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.