За протиправні дії звільнено чотирьох податківців

13 Лис 2012 / 14:13 | Переглядів: 1540

Кримінал

З метою протидії корупції в податкових органах та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництву в органах державної податкової служби, відділом внутрішньої безпеки при ДПС у Тернопільській області Управління внутрішньої безпеки ДПС України з початку поточного року проведено 49 службових перевірки. За результатами таких перевірок направлено 11 подань керівникам для вжиття заходів реагування, а чотирьох осіб, на яких складено адміністративні протоколи, звільнено із займаних посад.

Органами прокуратури за матеріалами підрозділу порушено 8 кримінальних справ стосовно працівників державної податкової служби, до кримінальної відповідальності притягнуто 2 осіб.

Нагадуємо, що про факти вимагання та отримання хабара, інші протиправні дії з боку посадових осіб податкової служби, в тому числі податкової міліції мешканці Тернополя та Тернопільського району можуть повідомляти відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Тернопільській області за телефоном "довіри" 0-800-501-007", чи особисто, звернувшись за адресою: м. Тернопіль вул. Білецька, 1, кабінети 705, 707.

Олександр Малець, начальник відділу внутрішньої безпеки
при ДПС у Тернопільській області УВБ ДПС України,
полковник податкової міліції

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.