До кримінальної відповідальності притягнуто двох податківців

16 Жов 2012 / 13:28 | Переглядів: 1730

Кримінал

Відділом внутрішньої безпеки при ДПС у Тернопільській області Управління внутрішньої безпеки ДПС України з початку поточного року проведено 44 службових перевірки. Такі дієві заходи вживаються з метою протидії корупції в податкових органах, профілактики і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництву в органах державної податкової служби. За результатами таких перевірок направлено 11 подань керівникам для вжиття заходів реагування по усуненню порушень, складено 4 адміністративних протоколи, у зв'язку із чим до адміністративної відповідальності притягнуто 4 осіб, в тому числі 3 працівників звільнено.

Органами прокуратури за матеріалами підрозділу порушено 7 кримінальних справ стосовно працівників державної податкової служби. До кримінальної відповідальності притягнуто 2 осіб.

Принагідно нагадуємо, що у відділі діє "телефон "довіри" 0-800-501-007", за яким мешканці м. Тернополя та області можуть повідомити про факти вимагання та отримання хабара, інші протиправні дії з боку посадових осіб податкової служби, в т.ч. податкової міліції або звернутись за адресою: м. Тернопіль вул. Білецька, 1, кабінети 705, 707.

Олександр Малець, начальник відділу внутрішньої безпеки
при ДПС у Тернопільській області УВБ ДПС України
полковник податкової міліції

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.